Про користь і шкоду різних ароматів відомо ще з давніх-давен. Люди протягом часу навчилися вичленювати користь із кожного, роблячи його своїм помічником. Сьогодні всім відомо, що аромотерапія позитивно впливає на сон людини. Як зробити сон комфортним і здоровим?

Більшість із нас проживає у великих містах, де життя не завмирає ні на мить. Машини їздять, відкриваються кафе, працюють заводи та фабрики – усі ці запахи так чи інакше отруюють наше життя та сон. Якщо у вашій спальні повітря, що проходить крізь вікно, не дуже свіже і хороше, то, швидше за все, спите ви не дуже добре і навіть часом бачите кошмари. Для того, щоб змінити ситуацію, потрібно зовсім небагато – скористатися ароматами, які заспокоять нервову систему, дадуть їй відпочити і, звичайно, налагодять ваш нічний сон. Ви й самі не помітите, як при регулярному використанні працездатність зросте в рази, настрій покращиться, зовнішній вигляд буде квітучим.

Для розслаблення відмінно підходять такі аромати, як жасмин, лаванда, солодкий майоран, лимон, ладан, сандалове дерево, гіркий апельсин. Придбати всі ці заповітні аромати можна в аптеці чи спеціальному магазині. Користуватися ними також просто – можна додавати по крапельці в аромалампу, а можна додавати кілька крапель у пульверизатор із водою та зрошувати кімнату перед сном. Але варто враховувати, що при рясному ароматі, коли він огортає кімнату, можна досягти прямо протилежного ефекту – сон пропаде, болітиме голова. У всьому важливий захід і тоді сон буде міцним та здоровим!

X