Наматрацник – це елемент, який захищає поверхню матраца від різних забруднень, механічних пошкоджень тощо. Він покриває верхню зовнішню частину матраца, захоплюючи бічні сторони.
Наматрацники на відміну від простирадла повинні бути виготовлені з вологонепроникної тканини, яка при цьому пропускає повітря, але захищає від пилу.

Основна функція наматрасника не декоративна. Насамперед він захищає матрац від осідання пилу, бруду, тобто завдяки йому матрац протягом тривалого часу залишається чистим, що гарантує комфортну і затишний сон. Також варто відзначити, що наматрацник захистить матрац від кліщів, проливання та вбирання в матрац різних рідин.

Kamasana пропонує всім наматрацники, які виготовлені з різних тканин із чудовим наповненням. Саме завдяки їм ви не турбуватиметеся за чистоту свого матраца. Ви можете обрати:

• Водонепроникні моделі, перш за все орієнтовані на захист матраца від рідин. Але відзначаємо, що вони є і повітропроникними, тому ваша шкіра дихатиме, не буде попрілості та нестерпного почуття спеки.

• Стьобані моделі.

• Двосторонні наматрацники.

• Наматрацники з наповнювачем з алое віра або органічної бавовни.

Особливо акцентуємо увагу, що наматрацники Kamasana є повітропроникними, водонепроникними, безшумними. Вони виготовлені із стовідсоткової бавовни. Ми гарантуємо, що така покупка не буде марною. Ви й самі помітити не встигнете, як ваш сон стане міцнішим і кращим!

X