Будь-який виріб у процесі своєї експлуатації потребує хорошого догляду. Це необхідно, щоб та чи інша продукція не тільки не втратила свій первинний зовнішній вигляд, а й зберегла свої функціональні властивості. Це стосується і догляду за матрацом. Багато хто думає, що в цьому необхідності, тому що безпосередньо з матрацом і його поверхнею ми не маємо справи. Але це досить хибна думка, тому що за таким виробом потрібно добре доглядати. І як це правильно зробити, ми розповімо далі.

1. Для того, щоб матрац був помічником, а не ворогом приблизно один раз на три місяці його потрібно перевертати за системою «голова-ноги». Тобто верхню частину, де раніше була голова, треба перевернути та покласти туди, де ноги. Відповідно, верхня частина матраца стає нижньою, а нижня – верхньою. Це необхідно робити, тому що верхня частина виробу знаходиться під дуже великим навантаженням, а нижня сторона зношується швидше. Тому і потрібно міняти періодично матрац місцями.

2. Також варто розуміти, що матрац рано чи пізно стане брудним та запорошеним. Для того щоб його добре очистити потрібно застосувати сухе чищення, наприклад, пилососом. Якщо забруднився наматрацник, потрібно використовувати делікатне прання, щоб не пошкодити структуру виробу.

3. Матрац повинен допомагати людині відпочити, причому комфортно і, звісно, ​​добре поспати. Тому бажано використовувати матрац тільки за призначенням, а не стрибати на ньому, перекидатися і ходити. Через такі дії він швидше зношується і стає непридатним.

Вибираючи матрац, пам’ятайте, що від його якості залежить комфорт і затишок вашого сну!

X