Сьогодні вже нікого не здивувати ні знаннями про Фен Шуй, ні те, як він застосовується у житті. Багато хто будує свої будинки там, де згідно з цією наукою найсприятливіша енергія, інші обладнують свої квартири, виходячи з правил цієї книги, розставляють меблі, набувають спеціальних фігурок і статуеток. І все це робиться для того, щоб у будинку завжди була позитивна енергетика, водилися гроші, панували кохання та порозуміння.

У всіх нас є та сама улюблена кімната, де ми проводимо більшу частину свого часу, де відпочиваємо душею та тілом. У переважній більшості випадків такою кімнатою є наша спальня. Тут все зроблено так, як подобається саме нам. Адже тут ми спимо, тобто набираємось сил та енергії. І правила Фен Шуй якнайкраще дозволяють ушляхетнити це приміщення, щоб у ньому стало ще затишніше, тепліше і щоб сон тут був просто чудовим.

Центром будь-якої спальні є ліжко. Тому все зосереджується довкола неї. Але, як стверджує дисципліна Фен Шуй, все має бути пропорційним. Для початку ось, що потрібно розуміти:

1. Ліжко потрібно ставити таким чином, щоб воно не стикалося з гострими кутами інших меблів, що знаходяться в спальні. Добре, якщо є можливість поставити ліжко спинкою до стіни.

2. У жодному разі не можна ставити ліжко підніжжям до дверей.

3. Добре, якщо сплячий може легко і вільно підійти до своєї половини ліжка.

4. Ліжко не можна ставити біля вікна. Як кажуть фахівці у цій галузі, це може спричинити почуття вразливості.

5. Біля труб також небажано розміщувати совє ложе. Водний потік заважатиме здоровому та комфортному сну.

Крім ліжка, в спальні знаходяться інші предмети меблів, які також можуть заважати здоровому і гарному сну. Саме вони, навіть при правильному ліжку, можуть викликати почуття роздратування, нервозності, втоми. До таких речей безпосередньо належить телевізор. Комп’ютер, письмовий та туалетний стіл, спортивні споруди тощо. Найкраще якщо такі атрибути будуть розміщені в інших кімнатах, адже спальня призначена виключно для відпочинку.

Незважаючи на усталені традиції, фахівці з Фен Шую кажуть, що дзеркала у спальні також можуть заважати гарному відпочинку. Наявність у спальні дзеркал може призводити до хронічної втоми, появи дискомфорту та навіть переляку. Якщо ви все ж таки не готові відмовитися від дзеркала в спальні, то розміщуйте його там, де ви не бачитимете своє відображення, перебуваючи в кімнаті, тим більше лежачи на ліжку.

Тепер потрібно поговорити про комфортну атмосферу. У спальні завжди має бути чисто, тому прибирання тут необхідне, причому постійне. І ми зараз навіть говоримо не стільки про сміття на підлозі, бруду та пилу, скільки про непотрібні речі та мотлох, які скупчуються у шафах, тумбочках, комодах. Періодично все це потрібно прибирати із зони відпочинку, інакше комфортного проведення часу не вийде. Хлам, старі речі заважають нормальному потоку хорошої енергії, тому і атмосфера в цій кімнаті буде гнітючою.

Також попри всякі думки та традиції потрібно відмовитися від того, щоб у спальні тримати квіти та рослини в горщиках. Вони виробляють додаткову енергію, яка заважає розслабитись та відпочити.

Наша стаття покликана допомогти всім тим, хто цього потребує. Сподіваємося, що після прочитання, ви знайшли для себе щось нове та зробите зі своєї спальні цитадель комфорту та затишку!

X