Історія компанії Kamasana бере свій початок у далекій сонячній Іспанії. На зорі минулого століття в непростий з економічного і політичного погляду час один амбітний і заповзятливий молодик на ім’я Кандідо Пенальбо Моренкос вирішив ризикнути і розпочати свою справу.

Не маючи власних грошей та виробничої бази, він, озброївшись лише геніальною бізнес-ідеєю та власним ентузіазмом, зміг знайти інвесторів та заручитися підтримкою банків.

Завдяки цим кредитам бізнесмен зміг сплатити поїздку до Лондона – столиці промислової революції – і купити там чотири ткацькі верстати, що стали основою майбутнього виробництва.

Справа, розпочата в гарному іспанському місті Валенсія, швидко пішла вгору, і незабаром виробництво суттєво зросло.

Через кілька років вже кілька верстатів і вельми значний штат співробітників працювали над виробництвом тканин, наматрацників, подушок і матраців.

Продукція мала величезний попит, і ім’я Kamasana незабаром стало відоме у всій Іспанії. Бізнес постійно зростав і розвивався, в результаті до цього моменту Kamasana вийшла на лідерські позиції з виробництва наматрацників, подушок і матраців у всій Іспанії та багатьох інших країнах світу.

Сьогодні компанія використовує найсучасніші технології виробництва, постійно вдосконалюючи їх та, при цьому продовжуючи шанувати багаторічні традиції, закладені Кандідо Пенальбо Моренкосом. Сьогодні справу засновника компанії продовжують його сини, онуки та правнуки.

X