Обмін та повернення

Регулюється Законом України "Про захист прав споживачів".

Повернення та обмін товару

НАЛЕЖНА ЯКІСТЬ

Покупець має право обміняти або повернути товар (ортопедичний матрац, подушку або основу) у тому випадку, якщо він не підійшов за формою, габаритами, фасоном, забарвленням або розміром протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня його покупки.

Товар не повинен був бути у використанні, повинні бути збережені його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики. Це особливо важливо стосовно товарів у вакуумній упаковці. Якщо упаковку порушено (було розкрито), ми маємо повне право не приймати товар назад! Тому уважно все перевірте, перш ніж відкрити упаковку матраца.

Якщо у Вас не збереглися якісь документи про покупку матраца – зателефонуйте нам. Ми вирішимо цю проблему, тому що кожен матрац має індивідуальний унікальний код, за яким можна відновити всі дані.

Повернення та обмін товару

НЕНАЛЕЖНА ЯКІСТЬ

При виявленні в товарі недоліків, якщо вони не були обумовлені продавцем, покупець має право: вимагати заміни на товар цієї ж марки або іншої з перерахунком ціни, або пропорційного зменшення ціни на придбаний товар, або відмовитися від товару та повернути сплачену суму.

X